fbpx

31 Temmuz Cuma günü akşam ay masmavi olacak. Yüzyıl içinde 5 kez oluşan Mavi Ay, en son Ağustos 2012’de görülmüştü. Bu dolunay bize bazı konularda karar vermemiz için şans sunuyor. Karar sizin devam mı edeceksiniz yoksa vaz mı geçeceksiniz?

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay mavi ay olarak tanımlanıyor. Bu ay içerisinde 2. Defa dolunay yaşıyoruz. Daha önceki 1 Temmuz’ da oğlak burcunda gerçekleşmişti.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen her olay bu dolunayla birlikte yerini bulmaya başlayıp kendimizi doğru ifade etmemizi sağlayacak.

Bu dolunay sürecinde her şeyin etkilenmesiyle bazı sağlık durumlarında da değişiklikler olabilir. Özellikle tansiyonunuza ve enseden gelen baş ağrılarına dikkat edin! Tansiyon problemleri artabilir. Havalar da bu kadar sıcakken öğle sıcağında mümkün olduğu kadar dışarıda olmamakta fayda var.

Bugün öğle saatlerinde 13.42’ de gerçekleşecek olan dolunay sürecinde , son 15 gündür uğraştığınız konular her ne ise bunları tamamlamak, sonlandırmak içinde harika bir dönemde olacaksınız.

Dolunayın etkisi 15 gün boyunca geçerli olacak ve kova burcunun özellikleri ön plana çıkacak.

Kova dolunay etkisi ile, sosyal medya ile ilgili çalışmalar yaptırabilirsiniz. Ayrıca  web sitenizi elden geçirebilir veya yeni bir  web sitesi sizin için olumlu olacaktır. Buna dönük çalışmalarınız varsa en doğru zamanlardan birindesiniz şu an.. Gökyüzü tüm ihtişamıyla sizi destekleyecek.

Akşam gökyüzüne bakmayı unutmayın…

İlgili Yazılar