fbpx

FOKUSTALK UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMU bir eğitim kurumunun e-öğrenme ihtiyaçlarını tek pakette karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

FokusTALK UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMUNUN, modern LMS ara yüzü ve video konferans sistemi (sanal sınf ) ile tamamen özelleştirilebilir tasarım fonksiyonlarına sahip, kullanımı kolay, çoklu dil desteği sunan, platformlardan bağımsız bir Eğitim Yönetim Sistemi yazılımıdır.

FokusTALK UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMUNUN , asenkron bir yazılım olmasıyla birlikte senkron canlı sınıf, canlı yayın uygulamalarıyla entegrasyonu vardır.

Ekstra bir yazılım gerektirmeden herhangi bir tarayıcı üzerinde rahatlıkla çalışır, internet bağlantısı olması yeterlidir. FOKUSTALK Uzaktan eğitim platformu çoklu içeriğe, eğitmen ve kullanıcı takibi yapılmasına olanak tanır.

FOKUSTALK UEP, platformlardan bağımsız bir şekilde çalışır, kurumsal maliyetlerinizin azalmasında önemli bir katkı sunar.

FOKUSTALK UEP, sürekli gelişen bir yazılımdır, uzaktan eğitimdeki son yenilikleri kullanım kolaylığı ile tek sistemde hizmete sunar.

Daha detaylı bilgi için web sayfasını ziyaret edebilir veya bizimle irtibata geçebilirsiniz. 


Öğrenciler İçin Örnek Video

 

Eğitmenler İçin Örnek Video

İlgili Yazılar