ONLINE EĞİTİMLER

Online Eğitim internet üzerinden gerçekleştirilen online/offline eğitimdir. Sanal bir sınıf açılır. Öğretmen ve öğrenciler bu sanal sınıfa girer, öğretmen dersi canlı olarak anlatır. Öğrenciler soru sorarak derse katılabilirler. İnternet olan herhangi bir yerden derse katılmak mümkündür. Bilginin anahtarı artık avucunuzda. İnternet her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da yepyeni bir devrin başlangıç noktası oldu.Baş döndürücü bir hızla gelişmekte olduğu günümüzde sunmuş olduğu imkanlardan azami ölçüde faydalanmamız gerekmektedir. Bu doğrultuda, düzenlemiş olduğumuz online eğitimlerde gerek kişisel gerekse kurumsal hizmetler vermekteyiz.

 


Online Kişisel Gelişim Eğitimleri:

Katılıma Açık ve Bireysel olarak düzenlediğimiz eğitimlerin tarihleri her zaman herkese uymamaktadır. Müşterilerimizden gelen talep üzerine , en çok talep gören Kişisel Gelişim Eğitimlerinin bir kısmını Online/Offline olarak sunmaya başladık. Bu kapsamdaki eğitimleri ve detayları inceleyebilirsiniz.

Online Hızlı Okuma Eğitimleri

Türkiye‘de ve Dünyadaki  ilk ve tek ONLINE ANLAYARAK HIZLI OKUMA Programıdır.
Türkiye’de 400’ün üzerinde kurum kuruluş da, yaklaşık 20.000 adet katılımcı kullanmaktadır.
Günde Sadece Yarım Saat Çalışmayla! Hızlı okuma programımızda onlarca egzersiz aracı bulunmaktadır.

 

Vidoport Online Eğitim Portalı

İş hayatında, kendisini geliştirmek isteyenlerin ihtiyaç duyduğu  başta , İleri Düzey Excel , MS-Office Programların  ve daha bir çok güncel eğitim videolarının bulunduğu bir online eğitim sitesidir. Neden Vidoport? denildiğinde ise; daha hızlı ve verimli çalışmak, aradığınız bilgiye anında ulaşmak, tamamladığınız eğitimlerin belgelerini almak için Vidoport.com her zaman yanınızda.

 

Web Statistics
Web Statistics