fbpx

Fokus Akademi Kurumsal Gelişim eğitimlerinden “Etkili Takım Çalışması”, bu kez Socar-Petkim çalışanları ile gerçekleştirildi.

21 kişinin katıldığı bu eğitimde, iş dünyasının “Mavi Yaka” diye tabir edilen çalışanları eğitim boyunca hem eğlendiler, hem iş arkadaşı olarak birbirlerini daha iyi tanıdılar, hem detakım çalışmasının iş hayatında ne kadar önemli ve etkili olduğunu  gördüler

Katılımcıların %89’u gün sonunda yapılan anketlerde, eğitimin; beklentilere uygun bilgiler içermesi, kullanılan işitsel ve görsel materyallerin yeterli olduğu, içeriğin anlaşılır olduğu, zaman kullanımının etkin olduğu ve sonuç olarak yaptıkları işe uygun olduğu konusunda hemfikir oldular ve böylece eğitimin kendileri için ne kadar faydalı olduğunu göstermiş oldular.

 

Gün sonunda yapılan ankette katılımcılardan; motivasyonu yüksek tutması, konuya hakim olması, sözel ve beden dilini etkin kullanması, soruları etkin cevaplandırması, konuya uygun örneklendirmeler yapması gibi konularda tam not alan eğitmenimiz ile eğlenceli bir eğitim daha tamamlanmış oldu.

Katılımcılar için hazırlanan salondan da memnun olduklarını ifade eden “Mavi Yaka” lar, totalde %92’lik bir memnuniyetle eğitimden ayrıldılar. Bundan sonra Socar-Petkim çalışanları için bir takım kurmak, sadece görev belirlemek ve dağılım yapmak olmayacak. Artık ortak hedeflerine doğru ortak bir motivasyon ile çalışacak olan Socar-Petkim çalışanlarının yaratacakları sinerji ile güzel işler yapacakları ve sürekli yeni başarılara imza atacakları kesin.

 

İlgili Yazılar