fbpx

Hepsi ve daha birçok Lider “Hızlı Okuma Eğitimi ” aldı.

Dünya çapında tanınan ünlü siyasilerden, sanatçılara, eğitimcilerden, uzmanlara bir çok kişi anlayarak hızlı okuma eğitimi alarak akıp giden vakitlerini uzun okuma sürelerine harcamamışlardır. 

Gözlerimiz, okuma sırasında metin üzerinde soldan sağa doğru kayarak ilerler ve her kelime üzerinde duraklar. Gözlerimiz bu duraklamalar sırasında aynen bir fotoğraf makinesi gibi gördüğü kelimenin resmini çekip beynimize gönderir; beynimiz daha önceden öğrenmiş olduğu bu sembolleri çözerek bir araya getirir ve anlamlı bir bilgiye dönüştürür.

Normal bir insan dakikada 120-180 kelime okur. Günde 50-100 e-postabirçok rapor, kitap veya gazete okumak zorunda olan bir iş adamı ya da 500-600 sayfalık ders kitapları okuyan bir üniversiteli ya da üniversite ve lise sınavlarında kısa sürelerde yüzlerce soruyu okuyup cevaplaması gereken bir öğrenci için bu seviye çok yetersizdir.

Özellikle yeni nesil Matematik soruları makale şeklinde olması, bu eğitimin önemi bir kez daha öne çıkartıyor. 

Hızlı Okuma ve Anlama Tekniği, takistoskop, gruplama vs gibi çeşitli göz egzersizleri araçlarıyla, göz algılama kapasitesini ve duraklama esnasında gözün görme alanını geliştirme esasına dayanmaktadır. Online kursumuza katılarak 30 Günlük eğitim sonunda, okuma ve anlama hızınız %200-400 oranında yükselebilir.

Sizde Hemen HER ALANDA İŞİNE YARACAK Bu Eğitimi Alın

Hem De Özel İndirimle.. Tıklayın