fbpx

mice

Eğitim, 6 ana başlık altında toplanmıştır.  Her bir eğitim yarım gün 3 saat olarak planmış olup ihyacınıza göre revize edilecektir.  Protokol ve İletişim eğitimi , Uluslararası organizasyonlarda baz alınarak hazırlanmıştır.

Sizin için hazırlayacağımız eğitim ile , Kamu Kurumu personelinin uluslararası etkinlik yönetimi ile uluslararası Katılımlı Yerel Etkinliklerde ve Yapılması gerekenlerin detayları, Yurtdışında Etkinlik Düzenleme yeterliliği sağlanabilecektir.

Organizasyon düzenlerken , Konu Belirleme, İçeriğin ayrıntılandırılması, Mekan Belirleme Katılım detayları  ve  Transfer, gibi konularda ele alınacaktır.

Fuar planlaması yaparken ,Fuarların Yasal Çerçevesi ,Fuar Mekanları, Gereken Teknik altyapı ,Tanıtım, S Tüm organizasyonların temeli iletişimdir.

İletişim , halkla ilişkiler ve protokol kurallarının detaylarının yer aldığı eğitimimiz , toplantı yönetimini , bileşenlerini , teknik , yönetsel ve idari gereksinimlerinizide kapsamaktadır. atış gibi çok önemli konularda eğitim planlarımızda yer almaktadır.

 

  1. Hedef Paydaşlarla  iletişimi yönetmek: Halkla ilişkileri anlamak
  2. Kurumsal iletişimden kişilerarası iletişim: Protokol kuralları
  3. Yönetsel iletişim platformu;  Toplantı yönetimi
  4. Konu, içerik, mekan ve zaman ekseninde organizasyon yönetimi
  5. Yerelden uluslararası platformda;  Etkinlik yönetimi
  6. Bir halkla ilişkiler ve tanıtım aracı olarak fuar: Planlama ve yönetim

*** Kurumsal Eğitim içerikleri Kurumunuzla yapılacak görüşmeye göre tarafınıza özel değişiklik gösterebilir.

         

Copyright ©Fokus Yaşam Akademisi, All rights reserved

İlgili Yazılar