fbpx

Fokus Akademi ; Türkiye’nin en başarılı proje ekibini ve Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitmenlerini de bünyesine kattı.

 

Son iki yıldır bir çok proje de yer almış ve bu konuda başarı ve knowlarımız yeni nesillere aktarmak  amacı ile  2014 yılının Ocak ayında yapmış olduğumuz atılımla, Avrupa Birliği Mali Yardımları başta olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası fon kaynakları konusunda geniş tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan ve 2009 yılından bu yana özellikle Hibe Programları kapsamında Türkiye’nin en başarılı proje ekibini ve Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitmenlerini bünyesine alarak KOBİ’ler başta olmak üzere Belediyelerin, Üretici Birliklerin, Ticaret Odalarının ve Ticaret Borsalarının, Derneklerin vb. Kurum ve Kuruluşların Ulusal ve Uluslararası finansman olanaklarından etkin bir düzeyde faydalanmalarını sağlamak amacıyla teknik danışmanlık ve eğitim  hizmeti vermeye başlamış bulunmaktadır.

Merkezi Finans ve ihale birimi nezdindeki çağrılar, Ulusal Ajans’ın yönettiği projeler, Leonardo Da Vinci, Comenius, Erasmus, Grundtvig, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri, FP7, TÜBİTAK, , İç İşleri Bakanlığı Proje Çağrıları, Dünya Bankası, Kalkınma Ajansları, AB Hibe Fonları ve Devlet Teşvikleri, ABİGEM, Ar-Ge, URGE Projeleri, KOSGEB Destekleri, STK Destekleri, Sabancı Vakfı Hibe Programları …vb.

KOBİ’lerin ve yukarıda sayılan kurum ve kuruluşların desteklenmesi amacıyla ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından geliştirilen Hibe programları kapsamında 81 ilde profesyonel anlamda çalışmalar başlatmış olan firmamız genç ve dinamik yapısını uzman bir kadro ile birleştirerek eğitimden, proje danışmanlığına, belgelendirme çalışmalarından, pazarlama ve dış ticaret stratejilerinin geliştirilmesine ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesine kadar geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.

2009 yılından bu yana Fokus Akademi Ailesine katılan Konusunda Uzman Proje Ekibimizin geçmiş yıllarda  hazırlamış ve yürütmüş olduğu Hibe makamları tarafından başarılı bulunan ve toplam 45.200.000,00 TL hibe almaya hak kazanan projeler ekte liste olarak bilginize sunulmuştur. Birçok ödüllüye imza atılmıştır.

2014 yılında da yeni projelerimize “Tarımda Kişisel Gelişim ve İletişim ”  ile Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yaparak başladık.

#ProjeDöngüsüYönetimi
#PCMEğitmenleri
#projeyazarlığı
#projeyazma

 

İlgili Yazılar