fbpx

CharacterIX Bayilik

 

Minimum yatırım, maksimum kazanç!

Türkiye’nin geleceğine yatırım yaparak hep birlikte kazanıyoruz!

 

Son zamanlarda moda deyimle “Sosyal Sorumluluk” projeleri çok revaçta. Ama bir çok kişi ve şirket kendi ekonomik durumunu belli bir seviyeye getiremeden, bu konuyu sadece medyadan duyuyor veya okuyor.

CharacterIX temsilciliği ile her ikisini de yapma şansınız var. Geleceğimiz olan yeni nesilin temellerinin daha sağlam olması için çalışırken, küçük bir yatırımla da kendi kazancımızı, ekonomik seviyemizi ciddi bir şekilde arttırıyoruz.

CharacterIX’in en önemli özelliği de bu sürecin işimizi doğru yaptığımız sürece devam eden bir yatırım olmasıdır.

Her yıl ortalama 2 milyon 500 bin yeni öğrenci müşteri portföyümüze giriyor ve her sene bu sayı artarak devam ediyor.

Tabi ki piyasada birçok rakibimiz var. Her birinin ayrı bir farkı var.

Bizim en önemli farkımız, Fokus Yaşam Akademisi ve yaklaşık 19 yıllık bilgi birikimine sahip eğitmen kadromuzun yanı sıra, Yönetim Kurulu ve Yönetici Kadromuzda bulunan herkesin ticaret konusunda yıllara dayalı tecrübe sahibi olması ve CharaxterIX gibi kişilik analizi ve mesleki tercih konularında uzman, köklü bir firma ile iki firmanın bir araya gelmesiyle birlikte minimum yatırım, sürekli kazanç felsefesinden doğan güçten gelmektedir. Bu sayede ticaret yapabilmek kabiliyetlerimizi her geçen gün daha da geliştirebilmekteyiz.

Bunun yanında en önemli farklardan biri olan ”Yerli ve Milli” olan bir rakibimiz yok. CharacterIX 100% Yerli ve Millidir.

Ticaret ahlakına uygun bir şekilde, para kazanmasını bilen, sektörün ve Türkiye ekonomisinin gidişatına göre, esnek ve hızlı kararlar alıp uygulamaya geçen bir kuruluşuz.

 

   

CHARACTERIX, Profesyonel İş Hayatında, Ki̇şi̇sel Geli̇şi̇mde ve Eği̇ti̇m Hayatında Kullanılabi̇len; Özgün Üreti̇lmi̇ş, Anali̇ti̇k Raporlama Yeteneği̇ne Sahi̇p Bi̇r Ki̇şi̇li̇k Envanteri̇di̇r

5 yıllık bir Ar-GE çalışması ile ortaya çıkan, 21 binin üzerinde kişi ile yapılan çalışmalar uluslararası dergilerde yayınlanmış 100% yerli ve milli bir üründür.

CharacterIX Yetişkin , Mavi Yakalı Personel ve Öğrenci(11-18 Yaş) olarak 3 farklı alana odaklanmıştır.

Enneagram metodolojisi üzerine inşa edilen yeni nesil kişilik bir envanteri olup, akıllı çalışan algoritması ile kişilerin duygu, düşünce ve davranışlarının arkasında yatan nedenleri ve sahip oldukları yetkinlikleri en üst düzeyde gerçekleştirmeleri konusunda analiz ve değerlendirme yaparak çözümleyici sonuçlar sunar.

 

 

Hedef Kitle

Kamu Kurumları, Özel Sektör ve Eğitim Sektörü

Kimler Bayi Olmalıdır?

Özel Sektör ve Kamu Kurumları:

İnsan Kaynakları Firmaları

Danışmanlık Firmaları

Eğitim Firmaları

Eğitim Sektörü:

Öğrenci Koçları

Psikologlar

Özel Okullar

Dershaneler- Etüt Merkezleri

Üniversiteler

Eğitim Firmaları

 

 

Hemen Bayi Ol!

BAYİLİK BROŞÜRÜ

İlgili Yazılar