fbpx

Ağ ve Güvenlik Yöneticileri için Linux Eğitimi
Ağ/güvenlik departmanı çalışanlarının Linux/UNIX sistemleri gerçek hayatta pratik olarak kullanmalarına yardımcı olma amaçlı uygulamalı eğitimdir.

Uygulamalı Ağ Güvenliği Eğitimi
Günümüz iletişim/internet dünyasının temellerini oluşturan TCP/IP protokol ailesinde bulunan tasarımsal güvenlik zaafiyetlerinin uygulamalı olarak işlendiği workshop tarzı bir eğitimdir.

İleri Seviye Ağ Güvenliği Eğitimi
Bilişim güvenliğinin en önemli bileşeni olan ağ güvenliği konusunda ürün bağımsız saldırı yöntemleri, savunma sistemleri ve bunların yetersizliği konularını uygulamalı olarak işlendiği workshop tadında bir eğitimdir.

Snort IPS(Intrusion Prevention System) Eğitimi
Açık kaynak kodlu Saldırı Tespit ve Engelleme Sistemi Snort’un kurumsal iş ortamlarında etkin kullanılabilmesi için gerekli bileşenlerin uygulamalı olarak işlendiği eğitimdir.

DNS Güvenliği Eğitimi
Internetin en önemli protokollerinden olan DNS (Domain Name Service) çalışma mantığı ve güvenlik zaafiyetlerini inceleyen, daha güvenli bir DNS hizmeti için yapılmasıı gerekenlerin uygulamalı olarak işlendiği eğitimdir.

PfSense Güvenlik Duvarı Eğitimi
Açık kod UTM(bütünleşik güvenlik sistemi) pfSense’in kurumsal iş ortamları için etkin kullanımını amaçlayan uygulamalı eğitimdir.

 

*** Kurumsal Eğitim içerikleri Kurumunuzla yapılacak görüşmeye göre tarafınıza özel değişiklik gösterebilir.

            

Copyright ©Fokus Yaşam Akademisi, 2005- 2017 All rights reserved

İlgili Yazılar