fbpx
T.C. ORMAN ve SU İŞLERİ BAKANLIĞI , DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR , GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  yönetim kadrosu Manisa’da “Yönetimi Geliştirme ve İletişim Teknikleri”  başlığı altında ,  4 günlük eğitim maratonuna başladı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yönetim Hizmetleri ve Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi” Genel Müdür Ahmet Özyanık, Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Taş, Daire Başkanları, Bölge Müdürleri ve Şube Müdürlerinin katılımı ile 25 Eylül’de Manisa ili Salihli ilçesinde bulunan Lidya Sardes Otelde başladı.

25-28 Eylül tarihleri arasında dört gün sürecek olan eğitim, ev sahibi DKMP 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak’ın açılış konuşması ile başladı.Daha sonra sözü alan Ahmet Özyanık, Genel Müdürlük faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi. Özyanık ayrıca, çalışmalarından dolayı Orman Su İşleri İstanbul 1. Bölge, Sinop 10. Bölge ve Ankara 9. Bölge Müdürlüklerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Ege Üniversitesinden toplantıya davetli olarak katılan Prof. Dr. Mehmet Sıkı ise konuşmasında; İzmir Kuş Cennetinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yapılan iyileştirme çalışmaları sebebi ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na teşekkürlerini ileterek, Kuş Cenneti’ndeki çalışmalara vermiş olduğu katkılarından dolayı DKMP Genel Müdürü Ahmet Özyanık’a bir plaket sundu.Açılış programının ardından eğitim programına geçildi.

 

İlgili Yazılar