Azmi Özkan | Fokus Yaşam Akademisi

Azmi Özkan

azmi-ozkan

Kişisel Gelişim ve Yönetim Danışmanı

1974 Ankara doğumlu olan Azmi Özkan, 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında “Daha başarılı nasıl olabilirim?” sorusunun cevabını bulmak için, öğrencilik yıllarını kitap okuyarak ve kişisel gelişim eğitimlerini alarak geçirdi. 1999 yılında NLP ile tanıştı ve NLP’nin kendi üzerindeki olumlu etkilerini görünce (NLP’nin değiştirme ve geliştirme gücünü) bir hazine bulduğunu anladı.

Sırasıyla INLPTA’dan (Wyatt Woodsmall’ın başkanı olduğu Dünya NLP Eğitmenleri Derneği’den), NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP Tranier, NLP Master Tranier A.ğitimlerini ve yetki belgelerini aldı.

DYNAMIC COMMUNICATION’dan NLP Business ve Hipnoz Practitioner eğitimlerini aldı. Kurmuş olduğu Pozitif Gelişim Enstitüsü’nde 2001 yılından itibaren sayısı binleri aşan kişilerin unuttukları başarı, güç, mutluluk ve huzur duygularını yeniden yaşamalarına katkıda bulundu.

Daha sonrasında Amerika’daki meslektaşları ile çalışma ve orda ki yeni teknikleri öğrenmek için Florida’ya gitti.

Yurda döndükten sonra Fokus Akademi ile birlikte , eğitim kurumlarına, iş dünyasına ve bireylere NLP Uzmanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Danışanlarına verdiği hizmetlerde Nlp Tekniklerini kullanarak,zihin ve beden uyumu, zihni yeniden programlama, çocuk gelişimi , aile içi iletişim, kaliteli yaşam,çekingenlik, sınav kaygısı, korkular, madde bağımlılıkları, beslenme alışkanlıkları gibi konularda hizmet vermektedir.

İlgili Yazılar

Web Statistics